09.03.2019 RUHSAT TÖRENİ

news-details

MESLEK MENSUPLARI RUHSATLARINI ALDI
 
ASMMMO'ya kayıtlı mesleğe yeni atılacak meslek mensupları Anadolu Hotels Downtown'da düzenlenen ruhsat töreni ile ruhsatlarını aldılar.

Meslek mensuplarına verilen kahvaltının ardından düzenlenen ruhsat töreni başladı.
Oda Başkanı Ali Şahin açılış konuşmasında şunları söyledi: Akademik meslekler arasında en uzun ve zorlu süreçleri kapsayan mesleğinizde başarılı olarak aramıza katılan siz değerli meslektaşlarımızı ve sizlere destek olan ailelerinizi kutluyoruz. Mesleğimiz ülkemizin de içinde bulunduğu ekonomik krizden ötürü zorlu bir süreçte. Çünkü kayıtlarını tuttuğumuz küçük işletmelerin yaşadığı sorunlar bizim mesleğimizin dışında değil. Onlar hapşırsa biz nezle oluruz. Bütün işimiz ve kaynağımız onlara bağlı.

BAŞKANDAN TAVSİYELER

Ömür boyu taşıyacağınız SMMM unvanını onur ve gururla taşıyın diyen Başkan Şahin, "Aldığınız her sosyal görevde mesleğinizi ve odanızı temsil ettiğinizi unutmayınız. Çok zor elde ettiğiniz ruhsatlarınız sizlerin ayrıcalığınızdır. Ruhsatınızı başkalarına kullandırmayın. Mesleki ETİK kurallara uyun ve meslektaşlarınız aleyhine konuşmayın. Müşteri kazanmak için fiyat rekabetine girmeyin. Oda etkinliklerine ve seminerlerine katılarak kendinizi geliştirin." dedi.

Daha sonra ruhsat dağıtım törenine geçildi. Ruhsat töreni toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi. 
Ruhsat Fotoğrafları İçin Tıklayınız.

Sosyal Medyada Paylaş