ASMMMO Türk Sanat Müziği Korosu "Cumhuriyet Konseri" Büyük Çoşku ile gerçekleştirildi

news-details

ASMMMO CUMHURİYET KONSERİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (ASMMMO) Türk Sanat Müziği Korosu tarafından DTCF Farabi Salonunda verilen Cumhuriyet Konseri büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

Oda Başkanı Ali Şahin yaptığı açılış konuşmasında Cumhuriyetin kazanımlarına değinirken bu seneki 29 Ekim Kutlamalarının Ankara'da yapılmamasına sert tepki gösterdi. Şahin sözlerini bitirirken kimse Cumhuriyetimizi ve Başkent Ankara'mızı sahipsiz sanmasın dedi.

Başkan Ali Şahin; Türk Sanat Müziği Koro şefi Dr. Cumhur Koca’ya ve Komisyon Başkanı Gülcan Özbek’e çiçek taktim ederek, koro saz ekibine, Halk Oyunu Ekibi çalıştırıcısı Barış Yılmaz’a, koroda ve halk oyunlarında yer alan meslektaşlarımıza katkılarından ve emeklerinden dolayı çok teşekkür etti.

Oda Sekreteri Naci Alkan, Halk oyunları çalıştırıcısı Barış Yılmaz’a çiçeğini taktim ederek; başta Türk Sanat Müziği Koro Şefi Dr. Cumhur Koca ile Halk Oyunları çalıştırıcısı Barış Yılmaz olmak üzere, Türk Sanat Müziği Korosu ve Halk Oyunları ekibindeki tüm meslektaşları ayrı ayrı tebrik etti.

 

İçerik Fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş