“Sigorta Prim Teşvikleri ve Sosyal Güvenlik Mevzuatında Son Düzenlemeler” Konulu Seminer Yapıldı

news-details

Odamız ve Sosyal Güvenlik Kurumu Ankara İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen “Sigorta Prim Teşvikleri ve Sosyal Güvenlik Mevzuatında Son Düzenlemeler” konulu seminerimiz, Ostim ve Yenimahalle Temsilciliklerimiz sınırları içerisinde, 16 Mayıs 2017 tarihinde OSİAD Konferans salonunda yapıldı.

Ostim Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Gülşen TUNCER'in de katıldığı seminerin açılış konuşmasında Oda Başkanımız Ali ŞAHİN, daha önce iki defa yapılan seminerin ilçelerde yapılması ile ilgili SGK Ankara İl Müdürlüğü ile mutabakata varılmıştı. Bu çerçevede yapılan seminerin diğer ilçelerde de yapılmaya devam edeceğini belirtti. Bu seminerler sayesinde meslektaşlarımızın sigorta teşvikleri konusunda detaylı bir bilgi alma ve uygulamada karşılaşılan sorunları sorma ve anında bilgi alma imkanına kavuştuğunu anlattıktan sonra semineri sunan ve seminere katılanlara katkılarından dolayı oda kurulları adına teşekkür etti.

Açılış konuşmasından sonra Sosyal Güvenlik Denetmenleri Hüseyin ERKEÇ, Ömer Faruk BATUR ve Seher GÜNDÜZ sigorta teşvikleri ile ilgili düzenlemeler hakkında hem detaylı bir bilgi hemde bu bilgileri örneklerle açıklamalı bir şekilde anlattılar.

Sunumların ardından, meslektaşlarımızın sorularını yanıtlayan konuşmacılar, akıllara takılan konulara açıklık getirdi. Soru cevap bölümünün ardından seminerimiz sona erdi.

İçerik Fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş