e-Ofis

Telefon : 444 34 80
E-Posta : eofis@eofis.com.tr
Adres :

Prestijli, merkezi ve ulaşımı kolay iş adresi

Türkiye’nin 4 ilinde, 26 merkezi lokasyonda, A+ plazalarda bulunan eOfis’lerden size en yakın ve işinize en uygun olan bir tanesini seçerek, yasal adresiniz olarak bu adresi kullanır, tüm eOfis’lerde ön rezervasyonla çalışabilirsiniz. Business Loungelar ücretsizdir. Wi-fi, çay, kahve, su hizmeti sağlanır.

 

Operasyonel Destek

Siz işinizle uğraşırken, profesyonel ekibimiz ek bir ücret talep etmeden telefonlarınızı karşılayıp size aktarır, posta-kargolarınızı yönetir ve size bildirir, misafirlerinizi karşılar ve ağırlar.

 

Özgürlük

Tüm eOfis’leri kullanabildiğiniz için tek bir ofise bağlı kalmadan özgür çalışırsınız.

 

Ücretsiz Kullanım Hakları

 

eOfis üyeleri belli bir limite kadar, istedikleri lokasyonda ücretsiz olarak toplantı odası ve çalışma masası kullanımı yapabilir.

Kullandığın kadar öde

Her zaman fiziki bir ofis ya da toplantı odası ihtiyacınız olmayabilir ama müşterilerinizi modern ve profesyonel bir ofiste ya da tam donanımlı bir toplantı odasında ağırlamak isteyeceğiniz zamanlar da olabilir. İşte o zaman eOfis’i arayarak, istediğiniz lokasyonda saatlik, günlük, haftalık ofis, toplantı odası ya da etkinlik salonu kiralayabilirsiniz. Hem de eOfis üyesi olarak size özel fiyatlarla.

Fiyat ve lokasyonlar

eOfis Koç Kuleler detaylar için tıklayınız eOfis Next Level detaylar için tıklayınız

eOfis Tepe Prime detaylar için tıklayınız  

Doldurulup teslim edilmesi gereken form için tıklayınız